31 sonuçtan 0–18 gösteriliyor

BAHCO BPC815 Havalı Somun Sıkma Tabancası BAHCO BPC815 Havalı Somun Sıkma Tabancası
Yeni

Bahco

BAHCO BPC815 Havalı Somun Sıkma Tabancası

7.080,00 TL

1/2'' Havalı Somun Sıkma Kompozit Gövde BPC815 Somun ve cıvataları daha hızlı ve kolay sıkıştırma veya gevşetme Tek elle güç düzenleyicisi Kolay yön değiştirme anahtarı ÜRÜNLERLE ILGILI DAHA FAZLA BILGI 1/2 " havalı somun sıkma Daha güçlü, daha hızlı Kompozit gövde İkiz çekiç mekanizması Güç regülatörü Tek elle ileri-geri değiştirme Döner bağlantı Sapta hava egzozu ÜRÜN Product BPC815 1/2 in 6,3 bar 1/4 in 10 mm 113 l/min 786 Nm 1112 Nm 8000 min 1250 88 dBA 7,7 mm/s-² 187 mm 1,98 kg

BAHCO LOKMA TAKIMI 1/4 25 PARÇA BAHCO LOKMA TAKIMI 1/4 25 PARÇA
Yeni

Bahco

BAHCO LOKMA TAKIMI 1/4 25 PARÇA

1.270,55 TL

1/4" lokma seti Yüksek performans alaşım çelik Mat yüzeye sahip ISO 1174 DIN 3120 Kutu: Yüksek yoğunluklu polietilen İçerik: 25 parça 12 adet 1/4´´ 6-pt lokma Dynamic-Drive-Profilli™ 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm 1 adet cırcır kolu 1/4´´ iki bileşenli sap ve hızlı tak çıkar butonu 125 mm 2 adet 1/4´´ bit PH 2 2 adet HEX 5, 6 6 adet TORX bit 10,15,20,25,30,40 1 adet bits tutucu 1/4´´, 1/4´´ kare dişi 1 adet 1/4´´ Wobblers uzatma kolu, 100 mm

BAHCO PORT TABLE RAM 4T (HİDROLİK POMPA 4 TON) BAHCO PORT TABLE RAM 4T (HİDROLİK POMPA 4 TON)
Yeni

Bahco

BAHCO PORT TABLE RAM 4T (HİDROLİK POMPA 4 TON)

7.000,00 TL

Taşınabilir hidrolik çekiç, mengene güçlendirme ekipmanı Hızlı ve kolay operasyon için çabuk birleştirme sistemi İçindekiler -El pompası,-hortum-Silindir çekiç-Gergi mengene-Kauçuk baş-Kauçuk yüzlü düz taban- 90° V-taban-Çentikli eyer-Erkek tel adaptörü-Geniş uzayabilen tüp seçenekleri Sağlam kutusunda.

BRİO DİZEL YAKIT ANTİFRİZİ 300 ML BRİO DİZEL YAKIT ANTİFRİZİ 300 ML
Yeni

Brio

BRİO DİZEL YAKIT ANTİFRİZİ 300 ML

141,60 TL

Kışa Hazır mısınız? Kışın Aracınızın Performansının Düşmesini Nasıl Önlersiniz? Kış ayları araçlarımızın çalışmasını etkileyen birbirinden çeşitli sorunlarla birlikte gelir. Bunlardan başlıcaları aşırı soğuk hava nedeniyle donan yakıt ve buna bağlı olarak araçların düzgün marşlayamamasıdır. Dizel araçlarda mazot farklı donma noktaları olan bileşenlerden oluştuğu için belirli bir derecede donma aniden gerçekleşmez bunun yerine bileşenler pul pul kristallenmeye başlar ve bu durumun oluşmaya başladığı noktaya Donma Noktası denir. Brio Dizel Yakıt Antifrizini kullanarak bu peltelenmeyi ve kristalleşmeyi engelleyip ateşleme sisteminizin soğuktan korunmasını ve temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Dizel Yakıt Antifrizi Nedir? Dizel araçlarda yakıt donma derecesini 10-12 derece düşürerek aşırı soğuk havalarda dizelin donmasını ve kristalleşmesini engelleyen yakıt katkısıdır. Yakıt filtrelerinde, valflerde, enjektörlerde ve yakıt sisteminde yavaş yakıt akışı veya yakıt akışının soğuk kaynaklı engellenmesini ve jelleşmeyi önler. Soğuktan dolayı ilk olarak yakıt deposunun dibinde oluşabilecek kritalleşme tamamen ortadan kaldırır. Dizel Yakıt Antifrizi Ne İşe Yarar? Dizel yakıtı kışa dayanıklı hale getirir. Soğuk hava koşullarında oluşan pelte kristalleşmelerini engeller ve oluşabilecek kristalleşmenin minumum boyutlarda gerçekleşmesini sağlar. Yakıt sistemindeki enjektörlerde, valflerde ve filtrelerde; jelleşme, yavaş akım ve tıkanma sorunlarının oluşumunu engeller. Soğuk Filtre Donma Noktasını 10-12 derece aşağıya çeker. Yakıt deposunun dibinde yapışkan kristalleşmelerin oluşumunu ve dağılımını engeller. Yakıt sistemini korozyon, aşınma ve oksitlenmeye karşı korur. Biz kışa Brio ile hazırız. Sizde bizimle hemen iletişime geçin ve kış aylarına özel brio ürünleri ile sizi kışa hazırlayalım! Dizel Yakıt Antifrizi Nasıl Kullanılır? Bir şişe Brio Dizel Yakıt Antifriz’ini yakıt almadan önce istop haldeki aracın yakıt deposuna dökünüz. Bir şişe katkı 40 – 60 litre dizel yakıt için yeterlidir.

BRİO FREN BALATA TEMİZLEYİCİ SPREY 500 ML BRİO FREN BALATA TEMİZLEYİCİ SPREY 500 ML
Yeni

Brio

BRİO FREN BALATA TEMİZLEYİCİ SPREY 500 ML

41,30 TL

Brio Fren Balata Temizleyici Sprey, fren sistemleri üzerinde toz ve yağ kalıntılarının etkin bir şekilde temizlenmesini sağlar. Frenleri ve debriyaj parçalarını temizler, fren ve debriyaj pabuçlarının kavrayışını arttırır. Etkin formülü sayesinde parçaların ayrılmadan temizlenmesine yardımcı olup fren ve balata sesinin azaltılmasını sağlar.

BRİO MOTOR TEMİZLEME SPREYİ 400 ML BRİO MOTOR TEMİZLEME SPREYİ 400 ML
Yeni

Brio

BRİO MOTOR TEMİZLEME SPREYİ 400 ML

70,80 TL

BRİO Motor Temizleme Spreyi, solvent içeren formülü sayesinde iyi derecede nüfuz eder ve motor üzerinde yer alan her türlü kiri, yağı, tozu, etiketi ve yapıştırıcı madde kalıntılarını derinlemesine temizler. Motorun uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlar. Köpürmeyen formülü sayesinde uygulandığı yüzey üzerinde kalıntı bırakmaz. Uygulaması kolaydır. Motor Temizleme Nerede Kullanılır? Tüm motor plastik aksamında kullanılabilir. Motor Temizleme Spreyi Nasıl Kullanılır? Uygulamadan önce tüpü iyice çalkalayınız. Motorun çalışmadığından, sıcak olmadığından ve hasar görebilecek kablolu aksamların kapatıldığından emin olunuz. Ürünü, sıkılacak yüzeye 15-20 cm uzaklıktan tutarak uygulayınız ve 3-5 dakika nüfuz etmesini bekleyiniz. Uygulamanın ardından tercihe bağlı olarak suyla durulayınız. Suy durulaması olmadan da kullanılabilir. Durulamadan sonra bir bez yardımıyla ekstra parlaklık kazandırılabilir. Çok kirli ve yağlı yüzeylerde fırça kullanılabilir. Önlem ve Tedbirler Uygulamadan önce eldiven kullanınız. Gözle ve deriyle temasından sakınınız. İyi havalandırılmış ortamlarda uygulayınız. Buharını solumayınız. Ürünü +5°C ve +25°C arasında ve kuru bir yerde depolayınız. Dondan, direk güneş ışığından ve 50°C üzerindeki sıcaklıklardan koruyunuz. Çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayınız.

BRİO PAS SÖKÜCÜ MOS2 SPREYİ 400 ML BRİO PAS SÖKÜCÜ MOS2 SPREYİ 400 ML
Yeni

Brio

BRİO PAS SÖKÜCÜ MOS2 SPREYİ 400 ML

80,24 TL

Pas Sökücü MoS2 Sprey, maddeye hızlıca işlemekle kalmayıp temel seviyedeki paslanmayı da çözer. Güçlü pas bağlantılarını, katran lekelerini, gres tortularını ve diğer kirleri çözer. Yapışmış ve zor çalışan menteşe, kapı kolu, zincir halkaları gibi aksamı reçinelenme durumlarından kurtarır. Gıcırtıyı önler. Plastiğe zarar vermez. Kullanım Alanları: Vidalar, menteşeler, somun ve cıvatalar, belirli mekanik mühendislik alanları ve sanayisi, motorlu araç sektörü, belirli metal parçaların yağlanması ve sıkışmış metal parçaların çözülmesinde kullanılır. Yüzeyden su birikintisini giderir ve metal parçaların yağlanmasını sağlar.