9 sonuçtan 0–9 gösteriliyor

BRİO DİZEL YAKIT ANTİFRİZİ 300 ML BRİO DİZEL YAKIT ANTİFRİZİ 300 ML
Yeni

Brio

BRİO DİZEL YAKIT ANTİFRİZİ 300 ML

144,00 TL

Kışa Hazır mısınız? Kışın Aracınızın Performansının Düşmesini Nasıl Önlersiniz? Kış ayları araçlarımızın çalışmasını etkileyen birbirinden çeşitli sorunlarla birlikte gelir. Bunlardan başlıcaları aşırı soğuk hava nedeniyle donan yakıt ve buna bağlı olarak araçların düzgün marşlayamamasıdır. Dizel araçlarda mazot farklı donma noktaları olan bileşenlerden oluştuğu için belirli bir derecede donma aniden gerçekleşmez bunun yerine bileşenler pul pul kristallenmeye başlar ve bu durumun oluşmaya başladığı noktaya Donma Noktası denir. Brio Dizel Yakıt Antifrizini kullanarak bu peltelenmeyi ve kristalleşmeyi engelleyip ateşleme sisteminizin soğuktan korunmasını ve temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Dizel Yakıt Antifrizi Nedir? Dizel araçlarda yakıt donma derecesini 10-12 derece düşürerek aşırı soğuk havalarda dizelin donmasını ve kristalleşmesini engelleyen yakıt katkısıdır. Yakıt filtrelerinde, valflerde, enjektörlerde ve yakıt sisteminde yavaş yakıt akışı veya yakıt akışının soğuk kaynaklı engellenmesini ve jelleşmeyi önler. Soğuktan dolayı ilk olarak yakıt deposunun dibinde oluşabilecek kritalleşme tamamen ortadan kaldırır. Dizel Yakıt Antifrizi Ne İşe Yarar? Dizel yakıtı kışa dayanıklı hale getirir. Soğuk hava koşullarında oluşan pelte kristalleşmelerini engeller ve oluşabilecek kristalleşmenin minumum boyutlarda gerçekleşmesini sağlar. Yakıt sistemindeki enjektörlerde, valflerde ve filtrelerde; jelleşme, yavaş akım ve tıkanma sorunlarının oluşumunu engeller. Soğuk Filtre Donma Noktasını 10-12 derece aşağıya çeker. Yakıt deposunun dibinde yapışkan kristalleşmelerin oluşumunu ve dağılımını engeller. Yakıt sistemini korozyon, aşınma ve oksitlenmeye karşı korur. Biz kışa Brio ile hazırız. Sizde bizimle hemen iletişime geçin ve kış aylarına özel brio ürünleri ile sizi kışa hazırlayalım! Dizel Yakıt Antifrizi Nasıl Kullanılır? Bir şişe Brio Dizel Yakıt Antifriz’ini yakıt almadan önce istop haldeki aracın yakıt deposuna dökünüz. Bir şişe katkı 40 – 60 litre dizel yakıt için yeterlidir.

BRİO FREN BALATA TEMİZLEYİCİ SPREY 500 ML BRİO FREN BALATA TEMİZLEYİCİ SPREY 500 ML
Yeni

Brio

BRİO FREN BALATA TEMİZLEYİCİ SPREY 500 ML

54,00 TL

Brio Fren Balata Temizleyici Sprey, fren sistemleri üzerinde toz ve yağ kalıntılarının etkin bir şekilde temizlenmesini sağlar. Frenleri ve debriyaj parçalarını temizler, fren ve debriyaj pabuçlarının kavrayışını arttırır. Etkin formülü sayesinde parçaların ayrılmadan temizlenmesine yardımcı olup fren ve balata sesinin azaltılmasını sağlar.

BRİO MOTOR TEMİZLEME SPREYİ 400 ML BRİO MOTOR TEMİZLEME SPREYİ 400 ML
Yeni

Brio

BRİO MOTOR TEMİZLEME SPREYİ 400 ML

90,00 TL

BRİO Motor Temizleme Spreyi, solvent içeren formülü sayesinde iyi derecede nüfuz eder ve motor üzerinde yer alan her türlü kiri, yağı, tozu, etiketi ve yapıştırıcı madde kalıntılarını derinlemesine temizler. Motorun uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlar. Köpürmeyen formülü sayesinde uygulandığı yüzey üzerinde kalıntı bırakmaz. Uygulaması kolaydır. Motor Temizleme Nerede Kullanılır? Tüm motor plastik aksamında kullanılabilir. Motor Temizleme Spreyi Nasıl Kullanılır? Uygulamadan önce tüpü iyice çalkalayınız. Motorun çalışmadığından, sıcak olmadığından ve hasar görebilecek kablolu aksamların kapatıldığından emin olunuz. Ürünü, sıkılacak yüzeye 15-20 cm uzaklıktan tutarak uygulayınız ve 3-5 dakika nüfuz etmesini bekleyiniz. Uygulamanın ardından tercihe bağlı olarak suyla durulayınız. Suy durulaması olmadan da kullanılabilir. Durulamadan sonra bir bez yardımıyla ekstra parlaklık kazandırılabilir. Çok kirli ve yağlı yüzeylerde fırça kullanılabilir. Önlem ve Tedbirler Uygulamadan önce eldiven kullanınız. Gözle ve deriyle temasından sakınınız. İyi havalandırılmış ortamlarda uygulayınız. Buharını solumayınız. Ürünü +5°C ve +25°C arasında ve kuru bir yerde depolayınız. Dondan, direk güneş ışığından ve 50°C üzerindeki sıcaklıklardan koruyunuz. Çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayınız.

BRİO PAS SÖKÜCÜ MOS2 SPREYİ 400 ML BRİO PAS SÖKÜCÜ MOS2 SPREYİ 400 ML
Yeni

Brio

BRİO PAS SÖKÜCÜ MOS2 SPREYİ 400 ML

93,60 TL

Pas Sökücü MoS2 Sprey, maddeye hızlıca işlemekle kalmayıp temel seviyedeki paslanmayı da çözer. Güçlü pas bağlantılarını, katran lekelerini, gres tortularını ve diğer kirleri çözer. Yapışmış ve zor çalışan menteşe, kapı kolu, zincir halkaları gibi aksamı reçinelenme durumlarından kurtarır. Gıcırtıyı önler. Plastiğe zarar vermez. Kullanım Alanları: Vidalar, menteşeler, somun ve cıvatalar, belirli mekanik mühendislik alanları ve sanayisi, motorlu araç sektörü, belirli metal parçaların yağlanması ve sıkışmış metal parçaların çözülmesinde kullanılır. Yüzeyden su birikintisini giderir ve metal parçaların yağlanmasını sağlar.

BRİO SİLİKON SPREY 400 ML BRİO SİLİKON SPREY 400 ML
Yeni

Brio

BRİO SİLİKON SPREY 400 ML

90,00 TL

Yağlar, sürtünmeyi azaltır, korur, temizler, statik elektriği alır, donmayı, paslanmayı ve korozyonu önler. Metal yüzeylerde ve elektrik bağlantılarında koruyucu etki sağlar. Plastik ve kauçuk yüzeylere uygulandığında parlaklık verir. Kullanım Alanları: Kokpiti, lastik tıkaçlarını, plastik tamponları, lastikleri, soğutucu hortumları, sürgülü tavan ve koltuk raylarını, elektrik anahtarlarını, ateşleme tertibatlarını vs. korur ve bakımını sağlar.

BRİO SIVI GRES YAĞI SPREY 400 ML BRİO SIVI GRES YAĞI SPREY 400 ML
Yeni

Brio

BRİO SIVI GRES YAĞI SPREY 400 ML

93,60 TL

Yüksek polimer, sentetik benzinli sıvı gresin çözücü maddesi derhal buharlaşarak yağın metale doğrudan hızlıca tutunmasını sağlar. Yüksek basınç, darbe ve titreşime maruz kalan parçaların yağlanmasında kullanılır. Korozyona karşı garantili ve etkin bir koruma sağlar. Suya, tuzlu suya, birçok çözeltiye, aside ve -10oC’den 140oC sıcaklığa kadar dayanıklıdır. Kullanım Alanları: Kapı cıvataları, açık dişliler, dişli çarklar, zincirler, tel halatlar, kaydırma rayları, gidon başları, makaralı rulmanlar, akslar vs.