8 sonuçtan 0–8 gösteriliyor

BRİO PAS SÖKÜCÜ MOS2 SPREYİ 400 ML BRİO PAS SÖKÜCÜ MOS2 SPREYİ 400 ML
Yeni

BRİO PAS SÖKÜCÜ MOS2 SPREYİ 400 ML

149,00 TL

Pas Sökücü MoS2 Sprey, maddeye hızlıca işlemekle kalmayıp temel seviyedeki paslanmayı da çözer. Güçlü pas bağlantılarını, katran lekelerini, gres tortularını ve diğer kirleri çözer. Yapışmış ve zor çalışan menteşe, kapı kolu, zincir halkaları gibi aksamı reçinelenme durumlarından kurtarır. Gıcırtıyı önler. Plastiğe zarar vermez. Kullanım Alanları: Vidalar, menteşeler, somun ve cıvatalar, belirli mekanik mühendislik alanları ve sanayisi, motorlu araç sektörü, belirli metal parçaların yağlanması ve sıkışmış metal parçaların çözülmesinde kullanılır. Yüzeyden su birikintisini giderir ve metal parçaların yağlanmasını sağlar.

BRİO SİLİKON SPREY 400 ML BRİO SİLİKON SPREY 400 ML
Yeni

BRİO SİLİKON SPREY 400 ML

149,00 TL

Yağlar, sürtünmeyi azaltır, korur, temizler, statik elektriği alır, donmayı, paslanmayı ve korozyonu önler. Metal yüzeylerde ve elektrik bağlantılarında koruyucu etki sağlar. Plastik ve kauçuk yüzeylere uygulandığında parlaklık verir. Kullanım Alanları: Kokpiti, lastik tıkaçlarını, plastik tamponları, lastikleri, soğutucu hortumları, sürgülü tavan ve koltuk raylarını, elektrik anahtarlarını, ateşleme tertibatlarını vs. korur ve bakımını sağlar.

BRİO SIVI GRES YAĞI SPREY 400 ML BRİO SIVI GRES YAĞI SPREY 400 ML
Yeni

BRİO SIVI GRES YAĞI SPREY 400 ML

149,00 TL

Yüksek polimer, sentetik benzinli sıvı gresin çözücü maddesi derhal buharlaşarak yağın metale doğrudan hızlıca tutunmasını sağlar. Yüksek basınç, darbe ve titreşime maruz kalan parçaların yağlanmasında kullanılır. Korozyona karşı garantili ve etkin bir koruma sağlar. Suya, tuzlu suya, birçok çözeltiye, aside ve -10oC’den 140oC sıcaklığa kadar dayanıklıdır. Kullanım Alanları: Kapı cıvataları, açık dişliler, dişli çarklar, zincirler, tel halatlar, kaydırma rayları, gidon başları, makaralı rulmanlar, akslar vs.

LED AKÜLÜ LAMBA FLOOD LIGHT 1000L LED AKÜLÜ LAMBA FLOOD LIGHT 1000L
Yeni

LED AKÜLÜ LAMBA FLOOD LIGHT 1000L

4,49 TL

Led Şarjlı Suya ve Darbeye Dayanıklı Flood Light Brio'nun geliştirdiği en profesyonel ve güçlü lambalardan biridir. Bu lamba COB led diyotları sayesinde 500-1000 lümen değerlerine ayarlanabilen bir aydınlatma sağlar. En önemli özelliği ise yaklaşık 6 saat'e kadar operasyon süresinin olmasının yanında IP 68 ve IK09 Standartlarında geçirmezlik korumaları ile suya, toza ve darbeye dayanır ve Uluslararası Elektroteknik Komisyonu standartlarında onayı vardır. Net ağırlığı 385 gram olan bu led lamba, altındaki mıknatıslı dirsek mıknatısı sayesinde metal yüzeylere güçlü bir şekilde tutunur ve 210 derece döner dirseği ise istenilen açıda ışık ve aydınlatma almanızı sağlar. Eller serbest çalışma hiç bukadar kolay olmamıştı. Brio Led lambaların en sağlam yapılısı olan bu Flood Light tulumların ceplerine sığar. Teknik Özellikler › Batarya Özelliği: 3.7 V 4400 mAh Li-ion › Şarj Olma Süresi: Yaklaşık 4,5 saat › Kullanım Süresi: Yaklaşık 3 saat (1. seviye) › Kullanım Süresi: Yaklaşık 6 saat (2. seviye) › Parlaklık: Yaklaşık 1000 lümen (1. seviye) › Parlaklık:Yaklaşık 500 lümen (2. seviye) › USB Tipi: USB-C

TORNAVİDA SETİ TORX 5 PARÇA TORNAVİDA SETİ TORX 5 PARÇA
Yeni

TORNAVİDA SETİ TORX 5 PARÇA

1,23 TL

Özel olarak formüle edilmiş sert malzeme tornavida uçlarının dönmesiniönler. Saplar özel enjekte edilip olmuş tornavidayı tamamen kavrar ve bu sayedeuzun ömürlü kullanımı sağlamış olur. Yumuşak TPE malzemesi, en iyi tork iletimiiçin formüle edilmiştir ve el ile sap arasında mükemmel uyuma sahiptir.Özellikle takviyeli malzeme darbe hasarını önlemek için daha düşüksıcaklıklarda dahi darbelere dayanıklıdır.